'ye COM.TR Alan Adınızı Belgesiz Kayıt Edebilirsiniz Hemen Belgesiz Kaydet

İptal ve İade Koşulları

Giriş

Satın aldığınız Alan adı (Domain), cPanel, DirectAdmin, Plesk, LiteSpeed, SSL, Özel İP, Tasarım, Kampanyalı Hizmetler, Server ve Server Destek Hizmetleri ( Dedicated - VPS - VDS ) ve diğer tüm Lisans hizmetleri geri iadeye dahil değildir. Sadece Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerimizin 3 gün içerisinde iade garantisi bulunmaktadır. Hosting Dünyam İnternet Hizmetleri'nin İade koşullarına uygun olan iade taleplerinize ait ödemeler tarafınıza 1 hafta içerisinde yapılacaktır. SSL, İP, Tüm Lisanslar ve Alan adı tescillerinin otomatik olarak Datacenter, Resellerclub, ICANN tarafından yapıldığı için, iadesi ve değişimi söz konusu değildir.


Satın aldığınız hizmetlerin iptali için Müşteri Panelinize giriş yaparak Hizmetlerim sekmesinden paket iptali seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için yeni fatura oluşturulmayacaktır.


Online olarak (Kredi kartı vb.) ile yapılan ödemelerde kurulum otomatik olarak yapılmaktadır ve anında aldığınız hizmete ait bilgileriniz size email olarak sistem tarafından gönderilir. Banka havale, eft ve fast ile gönderdiğiniz ödemelerden sonra Müşteri Paneli'nize girerek Ödeme Bildirimi göndermeniz halinde kurulum en geç 1 saat içinde yapılmaktadır.


Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.


İletişim

İptal veya iade gibi işlemleriniz ile ilgili sorunuz varsa ve detaylı bilgi öğrenmek isterseniz, info@hizmetpark.com adresine e-mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Atatürk
overlay-spinner